Bericht van de diaconie betreffende de corona-crisis

De coronacrisis houdt ons dagelijks bezig en heeft ons in de greep. De diaconie wil u in deze situatie vier dingen aanreiken:

1.Kijk regelmatig naar het NOS-journaal of luister naar radio 1 en/of lees een krant. Baseer u niet te veel op berichten die op de sociale media rondgaan; daar zit nog wel eens nepnieuws bij en ook oproepen door mensen die graag willen verdienen aan een crisis.

2. Wij wijzen u op bestaande telefoonnummers voor hulp, indien u die nodig heeft:

030 – 744 05 95

Servicenummer van Mens De Bilt

070 – 445 58 88

Rode Kruis nummer voor zieken en kwetsbaren over corona

0800 – 1322

Niet Alleen; voor mensen die vragen hebben en hulp zoeken 

Website: www.nietalleen.n

3. Wij willen u laten weten, dat mocht u door deze crisis in acute financiële problemen komen, u altijd een steunverzoek bij de diaconie kunt indienen via een email naar diacsercretaris@pkndebilt.nl of een telefoontje naar een van de diakenen. Mocht u niet in de gemeente De Bilt wonen, dan kunt u beter een steunverzoek indienen bij de kerk in uw eigen woonplaats.

4. 

Wij roepen u van harte op om er zoveel mogelijk te zijn voor de mensen om u 
heen; mensen te bellen die eenzaam zijn, boodschappen te doen, voor hen te koken, mensen te verrassen en waar mogelijk ook te blijven lachen met elkaar.


Houd goede moed, laten we hopen en bidden dat het goed mag komen!

We wensen u allen sterkte, gezondheid en zegen toe.

 

Labels